نزدیک بودن برج ها به دریا در سرخرود

2 آگوست 2022
0 دیدگاه
سرخرود

امروز برج های زیادی در شهر سرخرود در حال ساخته شدن هستند. برج ها و آسمان خراش هایی که با خود معایب و مزایایی به همراه دارند. اما چیزی که کمی نگران کننده است نزدیکی این برج ها به دریا است. خطر بروز زلزله و سونامی در دریا شاید نگرانی شما را به همراه داشته باشد. آیا نزدیک بودن برج ها به دریا در سرخرود خطرناک است؟ این سوالی است که ذهن اهالی را درگیر کرده و خرید آنها را برای شما با چالش روبرو می کند. تصمیم داریم در این مورد صحبت کنیم و مزایا و معایب ساخت و ساز و خرید برج در سرخرود را بررسی کنیم.

نزدیک بودن برج ها به دریا در سرخرود

آیا برج های سرخرود در حریم دریا قرار دارد؟

همانطور که می دانید حریم دریا منطقه ای است که در آن به هیچ عنوان حق ساخت و ساز وجود ندارد. فرقی ندارد تصمیم دارید برج بسازید یا ویلای مستقل باید حریم دریا را حفظ نمایید. در صورتی که این فاصله کمتر شود ممکن است در زمان بروز حوادث طبیعی مشکلاتی برای ساکنین به وجود بیاید. حریم دریای خزر ۶۰ متر تعیین شده است. به عبارتی هیچ فردی حق ساخت و ساز در کمتر از ۶۰ متر فاصله از دریا را ندارد.

خوشبختانه نزدیکترین برج سرخرود به دریا در فاصله ۶۰ متری آن قرار دارد. این فاصله چشم انداز دریا را از شما نمی گیرد و همچنین ایمنی شما را حفظ می کند. پس با توجه به قوانین شهرداری نزدیک بودن برج ها به دریا در سرخرودنه تنها خطرناک نیست بلکه شما را از زیبایی های طبیعی دریای خزر بهره مند می سازد.

آیا بافت شهری برای ساخت برج مناسب است؟

برای ساخت برج در یک منطقه خیابان های آن منطقه باید بیشتر از ۱۶ متر عرض داشته باشند. اگر عرض خیابان ها کم باشد، اجازه ساخت برج در آن خیابان داده نمی شود. و اما خیابان های شهر زیبای سرخرود، تمام خیابان های شهر سرخرود بین ۱۶ تا ۲۰ متر عرض داشته و شرایط مناسبی برای ساخت برج ها و آسمان خراش را فراهم کرده است.

چرا ساخت و ساز برج در شهر سرخرود رواج دارد؟

افراد زیادی به خرید خانه و ویلا در این منطقه علاقه دارند. خرید خانه و ویلا در نزدیکی دریا دلیلی است که سیل عظیمی از خریداران را به این سمت سوق داده است. ساخت و ساز برج ها و نزدیک بودن برج ها به دریا در سرخرود باعث می شود در یک فضای محدود تعداد قابل توجهی مسکن ساخته شود که می تواند مزایای زیادی به همراه داشته باشد. از مهمترین این مزایا به موارد زیر می توان اشاره داشت.

دریا در سرخرود

– ساختن تعداد قابل توجهی خانه برای خرید

کمبود خانه و ویلا برای خرید در هر شهری معایب زیادی به همراه دارد. گرانی، تغییر کاربری زمین ها، عدم امکان خرید برای جوان ترها از این معایب است. ساخت برج شرایطی ایجاد می شود که تعداد خانه و ویلا در شهر افزایش یابد و این معایب را پوشش دهد. افزایش قدرت انتخاب و قدرت خرید از مزایای نزدیک بودن برج ها به دریا در سرخرود است. نزدیک بودن برج ها به دریا در سرخرود به شما این امکان را می دهند که با کمترین بودجه بتوانید بهترین واحد را انتخاب کرده و خریداری نمایید.

– مناسب بودن قیمت ها

در گذشته که تعداد خانه ها و برج های شهر های شمال کم بود قیمت ویلا و برج های شهر سرخرود بسیار بالا بود. به طوری که خرید این برج و خانه ها برای بسیاری غیر قابل تصور بود. اما امروزه با ساخت و ساز های کلان و نزدیک بودن برج ها به دریا در سرخرود این قیمت ها پایین آمده است و مناسب برای خرید شده است. در حال حاضر همه افراد با هر میزان بودجه و با مشورت یک مشاور املاک خوب میتوانند ملک مورد نظر خود را خریداری کنند و از طبیعت زیبای این شهر استفاده کنند.

– توسعه شهر با ساخت برج

ساخت برج میتواند جلوه خاصی به یک شهر بدهد. نزدیک بودن برج ها به دریا در سرخرود و نمای بسیار زیبای آنها چهره شهر را زیبا کرده و شهر را به سمت توسعه یافتگی پیش می برد. وقتی ساخت و ساز زیاد باشد مطمعنا جمعیت یک شهر هم افزایش پیدا می کند. کسب و کار مردم محلی یک شهر رونق پیدا کرده و مراکز خرید زیادی ایجاد میشود. این مورد به تنهایی باعث توسعه یک شهر خواهد شد.

– افزایش گردشگران در سرخرود

افزایش ساخت و ساز و ایجاد برج های نزدیک به دریا در سرخرود باعث می شود تا افرادی که سرمایه معمول دارند برای خرید این خانه ها و برج ها اقدام کنند. در نتیجه روز به روز به تعداد افراد این شهر اضافه خواهد شد. اگر مردم در شهرهای شمالی احساس آرامش کنند، در هر حال بتوانند یک واحد از برج های زیبا را اجاره کرده و یا خریداری کنند و برای پیدا کردن ویلا دچار مشکل نشوند، هرگز به فکر سفر به خارج از کشور نمی افتند. پس افزایش جمعت یعنی افزایش نیاز مردم به ملک و این باعث افزایش ساخت و ساز خواهد شد.

نزدیک بودن برج ها به دریا

اما نزدیک بودن برج ها به دریا در سرخرود معایبی هم به همراه دارد!

  • شلوغ بودن در فصل های گرم وتعطیلات

افراد معمولا برای سفر و یا زندگی در ارامش و به دور از مشغله های روزمرگی به سواحل سفر میکنند ، ممکن است برای شما در صورتیکه از دسته افراد حساس نسبت به سر و صدا هستید ، کمی ناراحت کننده باشد.  و نتوانید در شلوغی سواحل به استراحت و تفریح بپردازید. مهم ترین نکته ای که باعث می شود تا شمال کشور بین مردم محبوب باشد داشتن دریا و آب و هوای بی نظیر آن است. و برج های ساحلی بهترین انتخاب برای افرادی هستند که به دنبال دریا و استفاده از آرامش آن هستند.

  • ایجاد هنجار های اجتماعی

همانطور که می دانید نزدیک بودن برج ها به دریا در سرخرود باعث شده است. که افراد زیادی با فرهنگ و موقعیت های اجتماعی مختلف به خرید یک واحد از برج ها علاقه داشته باشند. جمع شده فرهنگ ها، آداب و رسوم و موقعیت ها اجتماعی متفاوت در یک برج خطرات و مشکلاتی به همراه دارد. اگر فرهنگ سازی لازم برای ساکن شدن در برج صورت بگیرد و ساکنین بتوانند قوانین را رعایت کنند امنیت و آرامش در برج برقرار می شود.

  • گرفتن چشم انداز دریا از خانه های ویلایی

شاید برج ها در ظاهر بسیار زیبا و با شکوه به نظر برسد اما زیبایی را از ساکنان خانه های ویلایی و همسایگان خود میگیرد و دیدن دریا را از آنها سلب می کند. نزدیک بودن برج ها به دریا در سرخرود دیدن دریا را از بسیاری از همسایه ها می گیرد.

اما بیایید امنیت برج های ساحلی را هم بررسی کنیم!

برج های سرخرود از نظر استقامت ، مقاومت و استحکام بسیار بالا هستند. ویلاهای موجود در شهرک های ساحلی، شهرک خانه دریا ، شهرک دریا کنار و یا حتی هرگونه ویلای مستقل در سرخرود نیز استقامت های متفاوت و بالایی دارند. هر کجا که حرف از استقامت و امنیت می شود ویلاها و برج های واقع در سرخرود در دل مازندران اولین گزینه برای خریداری هستند.

از مهم ترین مسائلی که برای سرمایه گذاران و خریداران حائز اهمیت است ایمن بودن انتخاب مورد نظر شما می باشد . ویلاهای مستقل به دلیل جدا بودن از یکدیگر ممکن است از امنیت پایین تری برخوردار باشند . همچنین سرقت سارقین از ویلاهای مستقل نسبت به ویلاهای شهرکی و برج ها نیز بیشتر می باشد . چرا که در ویلاهای مستقل شما تنها امنیتی که می توانید برای خود ایجاد کنید استفاده از سگ به عنوان نگهبان و یا خریداری و راه اندازی سیستم دزدگیر و یا قفل های محکم می باشد . درحالی که در برج ها و یا ویلاهای شهرکی امنیت همیشگی و ۲۴ ساعته پا برجا می باشد .

صحبت پایانی

نزدیک بودن برج ها به دریا در سرخرود مزایای زیادی دارد و معایب آن نیز با کمی فرهنگ سازی قابل رفع است. املاک مروارید خزر در سرخرود این آمادگی را دارد که با توجه به بودجه و سلیقه شما بهترین واحدها در برج های نزدیک به دریا را به شما معرفی کند. خوشبختانه امروز تعداد زیادی برج در سرخرود وجود دارد که می تواند انتخاب را برای شما آسان نماید.

ماموریت ما ، یافتن خانه ای زیبا برای شماست.

ارسال دیدگاه

بیست + 12 =