خرید ویلا تا دو میلیارد در شمال

26 جولای 2023
0 دیدگاه
خرید ویلا تا دو میلیارد در شمال

خرید ویلا تا دو میلیارد در شمال

مازندران دارای مناظر طبیعی بسیار زیاد و همچنین زمین های گسترده ای است. امکان خرید آپارتمان، زمین و ویلا در آن با قیمت های متنوعی وجود دارد. امکان خرید ویلا تا دو میلیارد در شمال  نیز در بسیاری از شهرهای مازندران وجود دارد. در ادامه بسیاری از موقعیت های خرید ویلا را در شهرها مازندران بررسی می کنیم. در ادامه برخی از ویلاها تا دو میلیارد را مشاهده می کنید با کلیک بر روی لینک آنها می توانید اطلاعات کامل آن ها را مشاهده کنید. برای مشاهده تمام فایل های ویلا موجود در مروارید خزر به بخش ویلا سایت مروارید خزر مراجعه کنید.

 

خرید ویلا ارزان

فروش ویلا دوبلکس جنگلی

قیمت :2.700.000.000

⇐⇐اطلاعات بیشتر 


خرید ویلا تا دومیلیارد

 خرید ویلا در چمستان 

قیمت : 1.800.000.000

⇐⇐اطلاعات بیشتر


ویلا چمستان با قیمت مناسب

  ویلا جنگلی در چمستان 

قیمت :1.600.000.000

⇐⇐اطلاعات بیشتر


ویلا سرخرود

خرید ویلا جنگلی محمودآباد

قیمت:1.900.000.000

⇐⇐اطلاعات بیشتر 


خرید ویلا تسبیح کلا چمستان

فروش ویلا در چمستان 

قیمت :1.800.000.000

⇐⇐اطلاعات بیشتر

 


ویلا در سرخرود با قیمت مناسب

خرید ویلا در منطقه زیبا چمستان 

قیمت: 1.800.000.000

⇐⇐اطلاعات بیشتر 


ویلا ارزان در سرخرود

فروش ویلا باغ در نور

قیمت: 2.800.000.000

⇐⇐اطلاعات بیشتر


خرید ویلا بهترین منطقه چمستان

    خرید ویلا بهترین منطقه چمستان 

قیمت: 2.700.000.000

⇐⇐اطلاعات بیشتر


خرید ویلا جنگلی چمستان

فروش ویلا در چمستان  

قیمت :1.500.000.000

⇐⇐اطلاعات بیشتر 

 

مشاهده ی تمام فایل های ویلا تا دومیلیارد


قیمت ویلا در شمال

قیمت ویلا در شمال به عوامل بسیاری بستگی دارد . عواملی که در قیمت ویلا در شمال تاثیرگذار است :

متراژ ویلا

متراژ ویلا از عوامل تاثیرگذار در قیمت ویلا است. قیمت ویلا در شمال با افزایش متراژ بیشتر می شود.

امکانات ویلا

هر چقدر که امکانات ویلا بیشتر باشد طبیعتا قیمت آن هم بالاتر می رود. امکانات ویلا متفاوت است از جمله داشتن سونا جکوزی استخر و …..

موقعیت مکانی ویلا

موقعیت مکانی ویلا بسیار نکته مهمی است. موقعیت مکانی ویلا و اینکه ویلا در چه شهری قرار دارد و فاصله این ویلا تا مکان های تفریحی و امکانات رفاهی چقدر است بسیار تاثیر گذار است.

نوع ویلا

نوع ویلا تاثیر زیادی در قیمت ویلا دارد. ویلا های ساحلی، جنگلی و شهرکی قیمت های متفاوتی دارند. قیمت ویلا ساحلی گران تر از جنگلی و شهرکی است.

نوع ساخت ویلا

نوع ساخت ویلا در قیمت آن تاثیرگذار است. ویلاهای تریبلکس قیمت بالاتری نسبت به ویلاهای دوبلکس و فلت دارند.

خرید ویلا تا دو میلیارد در شمال سرخرود

سرخرود شهری ساحلی و گردشگری است که جاذبه های گردشگری فراوانی دارد هر ساله جمعیت بسیار زیادی به این شهر سفر میکنند تا از مکان های دیدنی و تفریحی آن لذت ببرند. دریا کوه جنگل های فراوان و سایر مکان های تفریحی باعث شده تا این شهر طی سال ها رونق فراوانی داشته باشد. قیمت ملک نیز دستخوش تغییرات است و روز به روز بر ارزش آن افزوده می شود. در فایل های مروارید خزر در شهر سرخرود انواع ویلاها را می توانید مشاهده کنید وبا توجه به بودجه خود آن ها را انتخاب کنید.

خرید ویلا تا دو میلیارد در چمستان

چمستان نیز مانند سرخرود شهری با جاذبه های بسیار زیاد است و در چند سال اخیر رو پیشرفت است. به علت اینکه سال های قبل مردم بومی این شهر تمایلی به فروش زمین به افراد غیر بومی نداشتند ولی چند سال اخیر خرید فروش در این شهر رونق پیدا کرد و ویلاهای متنوع و لوکسی ساخته شد. قیمت ویلاها در این شهر نسبت به شهرهای دیگر مناسب تر است و گزینه ی مناسب برای کسانی است که بودجهی خرید ویلا برایشان اهمیت دارد و به دنیال ویلایی مقرون به صرفه هستند.

خرید ویلا ارزان در محمودآباد

شهر محمودآباد به خاطر ساحلی بودن، همواره طی سال ها مورد توجه گردشگران است. اولین شهر ساحلی از مسیر جاده هراز به شمال، شهرستان محمودآباد است. آپارتمان های ویلایی و ویلاهای ساحلی بسیار زیادی در این شهر وجو دارند که با قیمت های مناسب می توانید خریداری کنید. علاوه بر این روستاهای اطراف شهر محمودآباد وجود دارند که با فاصله ی کمی تا ساحل این شهر قرار دارند و موقعیت های بسیار خوبی برای سرمایه گذاری با قیممت مناسب هستند. ویلاهای جنگلی موجود در این شهر بسیار پرطرفدار است.

خرید ویلا ارزان در شمال

شمال کشور به دلیل وسعت اراضی آن مورد استقبال بسیاری از افراد برای سرمایه گذاری قرار گرفته است. بسیاری از نقاط در استان مازندران وجود دارد که سرمایه گذاری در آن ها بسیار پرسود و مطمئن است. میتوانید نقاطی را در این استان پیدا کنید که با سرمایه حداقلی ویلا، زمین و آپارتمان بخرید. خرید ویلا تا دو میلیارد در شمال در شهرهایی مثل چمستان، حومه آمل و محمودآباد امکان پذیر است.

نکات خرید ویلا ارزان در شمال

اگر به دنبال خرید ویلا تا دو میلیارد رد شمال هستید نکات زیر را در نظر بگیرید:

  • موقعیت را در نظر بگیرید. ویلاهایی که در مناطق دورتر از شهر یا در مناطق کمتر توسعه یافته واقع شده اند، معمولاً ارزان تر از ویلاهایی هستند که در مناطق مرکزی یا در مناطق توسعه یافته تر واقع شده اند.
  • متراژ ویلا را در نظر بگیرید. ویلاهای کوچکتر معمولاً ارزان تر از ویلاهای بزرگتر هستند.
  • سن ویلا را در نظر بگیرید. ویلاهای قدیمی تر معمولاً ارزان تر از ویلاهای جدیدتر هستند.
  • امکانات ویلا را در نظر بگیرید. ویلاهایی که دارای امکانات کمتری هستند، معمولاً ارزان تر از ویلاهایی هستند که دارای امکانات بیشتر هستند.
  • با یک مشاور املاک معتبر کار کنید. یک مشاور املاک معتبر می تواند به شما در یافتن ویلاهای ارزان و مناسب بودجه شما کمک کند.

 

خرید ویلا تا دو میلیارد در شمال با مروارید خزر

برای سرمایه گذاری در شمال حتما با مشاوران املاک مطمئن و بومی مشورت کنید. مشاوران املاک مروارید خزر با سالها  تجربه و بهرمندی از افراد متخصص و بومی در زمینه های خرید ویلا، زمین و آپارتمان در شمال همراه شماست. تا بتوانید بهترین گزینه را برای سرمایه گذاری در شمال انتخاب کنید و تجربه ی لذت بخشی از سرمایه گذاری خود  داشته باشد.

ارسال دیدگاه

20 + شش =