قیمت خرید زمین در شمال

15 آگوست 2023
0 دیدگاه

قیمت خرید زمین در شمال

خرید زمین در شمال یکی از بهترین روش های سرمایه گذاری با هزینه کم است. شما می توانید با هر مقدار بودجه ای که دارید زمین های بسیار مناسبی در شهرها و روستاهای شمال خریداری کنید در ادامه با مروارید خزر همراه باشید تا با موقعیت های سرمایه گذاری در شمال و قیمت خرید زمین در شمال بیشتر آشنا شوید.

 

زمین زراعی در شمال

قیمت خرید زمین ارزان روستاهای شمال

قیمت خرید زمین در شمال در روستاها مناسب تر از شهر است. زمین های روستایی قیمت پایین تری دراند و موقعیت مناسبی برای سرمایه گذاری جهت خرید و فروش و یا ساخت ویلا دارند. با خرید زمین قیمت مناسب در شمال می توانید سر فرصت ویلای جنگلی یا ساحلی مورد نظر خود را بسازید. علاوه بر این خرید زمین شهرکی نیز موقعیت مناسبی برای سرمایه گذاری است.

اگر علاقمند به داشتن ویلا شهرکی در شمال هستید. خرید زمین های شهرکی بهترین انتخاب برای کسانی است که قصد ساخت ویلا در محیطی دارای نگهبان و محافظت شده هستند. زمین ساحلی نسبت به زمین های روستایی گران تر است. اگر علاقمند به ساخت ویلا ساحلی در سواحل زیبای مازندران هستید می توانید زمین های ساحلی موجود در این استان را خریداری کنید.

قیمت زمین ارزان در شمال

قیمت خرید زمین در شمال بسیار متفاوت است این تفاوت قیمت دلایل مختلفی دارد.در ادامه دلایل تفاوت قیمت خرید زمین در شمال را بررسی می کنیم:

موقعیت جغرافیایی زمین

موقعیت جغرافیایی زمین از عوامل بسیار تاثیرگذار بر قیمت خرید زمین در شمال است. زمین در شهرهای مختلف قیمت های متفاوتی دارد. شهرهای معروف و توریستی مثل نوشهر، رامسر، چالوس، متل قو قیمت های بالاتری نسبت به شهرهای کوچک تر و رو به رشدی مثل چمستان، سرخرود و محمودآباد دارند.

قیمت خرید زمین در روستاهای شمال بسیار مناسب است. در حال حاضر خرید ویلا در روستاهای شمال که به ویلای جنگلی معروف هستند بسیار پر طرفدارند. با خرید زمینی قیمت مناسب در روستاهای شمال می توانید علاوه بر سرمایه گذاری  در هر زمان که بودجه داشتید ویلای مورد نظرتان را بسازید و از مناظر زیبای شمال و آب و هوای پاک و صدای دلنشین پرندگان استفاده کنید.

خرید زمین مسکونی

متراژ زمین

متراژ زمین از عوامل دیگر تاثیر گذار در قیمت زمین است. هر چقدر متراژ زمین بیشتر باشد طبیعتا قیمت زمین بالاتر است.

داخل بافت بودن زمین

وقتی طرح هادی در یک روستا اجرا می‌شود و زمین‌هایی که نقشه برداری می شود و برای آنها کاربری‌های زراعی ، مسکونی یا باغی تعریف می‌شود اینگونه زمین ها ، زمین های داخل بافت گویند.بهترین زمین ها زمین های داخل بافت است که مجوز دارند و قانونی هستند و نیازی به پرداخت هزینه اضافی ندارند. انواع بافت زمین های شمال را در ادامه توضیح می دهیم:

زمین های باغی 

زمین با بافت باغی بدین معنا است که زمین مد نظر در نقشه دهیاری در بخش بافت باغی واقع شده است و برای ساخت ویلا در این زمین ها دو روش وجود دارد: تغییر کاربری زمین از باغی به مسکونی و بعد از آن دریافت مجوزهای ساخت و ساز و ساخت ویلا بدون عوض کردن کاربری و پرداخت جریمه ساخت و ساز ویلا به دهیاری و گرفتن پایان کار از دهیاری.

زمین کشاورزی

زمین های کشاورزی در شمال قیمت مناسب تری نسبت به زمین های مسکونی دارند. با خرید زمین کشاورزی و سپردن به دست یک زارع می توانید هر ساله محصول برنج را دریافت کنید.

زمین مسکونی

زمینی است که در آن ساخت و ساز انجام نشده است، اما مجوز ساخت برای آن از شهرداری و دهیاری گرفته شده است. با توجه به کاربری زمین های شمال قیمت زمین نیز متفاوت است.

زمین چسبیده به بافت

یکی دیگر از انواع زمین، زمین چسبیده به بافت است که نزدیکترین موقعیت مکانی به زمین های داخل بافت دارد. ساخت و ساز در آن ها بدون دارا بودن مجوزهای مورد نیاز غیرقانونی است. البته مالکان این زمین ها با پرداخت هزینه ای برای عمران و آبادی روستا به دهیار می توانند، مجوز مورد نیاز را بگیرند.

زمین های خارج بافت

یکی دیگر از انواع بافت زمین برای ملک زمین خارج از بافت است و به زمین هایی می گویند که در طرح هادی و نقشه روستایی واقع نیستند و ساخت و ساز در آن ها غیرقانونی است و به گرفتن مجوز نیاز است. البته امکان واقع شدن این زمین ها در دوره های معین به داخل بافت وجود دارد.

ارزان ترین زمین در شمال

اگر به دنبال ارزان ترین زمین در شمال هستید، زمین های زراعی و کشاورزی نسبت به سایر زمین ها قیمت مناسبی دارند. اما اگر قصد شما از خرید زمین ساخت و ساز در آن است خرید زمین در روستاهای شمال ارزان ترین گزینه برای سرمایه گذاری است. خرید هر کدام از زمین ها در ماندران برای شما سودآوری بسیار بالایی دارد. با خرید هر نوع زمین میتوانید بهترین بهره وری را از ن داشته باشید. همچنین میتوانید با تفکیک زمیت خریداری شده به قیمت بسیار بالاتری آنها را به فروش برسانید.

زمین شمال ارزان

⇐⇐⇐مشاهده زمین های ارزان قیمت در شمال ⇒⇒⇒

خرید زمین تا 300 میلیون در شمال

خرید زمین تا 300 میلیون در شمال نیز امکان پذیر است. خرید زمین تا 300 میلیون در شمال با متراژ کم امکان پذیر است ولی در متراژهای بالاتر امکان خرید در این قیمت وجود ندارد. برای خرید زمین قیمت پایین حتما تمام مدارک و اسناد زمین را بررسی کنید. در بسیاری از نقاط مازندران از جمله شهرستان چمستان امکان خرید زمین تا سیصد میلیون وجود دارد. می توانید فایل های زمین های سایت مروراید خزر را بررسی کنید.

خرید زمین در شمال با مشاور املاک مروارید خزر

همانطور که توضیح دادیم خرید زمین در شمال یک راه بسیار مناسب برای سرمایه گذاری است. اما برای سرمایه گذاری در هر حوزه ای نیاز به مشاوره با افراد متخصص در آن حوزه دارید. مشاوران املاک مروراید خزر با سال ها تجربه و تخصص و بهره مندی از مشاوران بومی آشنا به موقعیت های زمین های مختلف در مسیر خرید زمین در شمال همراه شما خواهد بود.می توانید با تماس با این مشاور املاک و یا مشاهده فایل های زمین در سایت مروارید خزر  اطلاعات کاملی از قیمت زمین در شمال بدست آورید.

همچنین می توانید مروارید خزر را در اینستاگرام دنبال کنید تا اطلاعات بروزی در مورد فایل های خرید و فروش بدست آورید.

ارسال دیدگاه

هفده + 18 =