خرید ویلا در مازندران

19 آگوست 2023
0 دیدگاه
خرید ویلا در مازندران

خرید ویلا در مازندران

مازندران استان سرسبز، پر از جاذبه های طبیعی بسیار زیبا است. خرید ویلا در مازندران یک سرمایه گذاری با سوددهی بسیار بالاست. وسعت اراضی در مازندران زیاد است. به علت آب و هوای پاک و مناظر زیبای کوه، جنگل و دریا در مازندران هر ساله گردشگران زیادی به این استان سفر می کنند و همین موضوع باعث پیشرفت و توسعه استان های شمالی علی الخصوص مازندران شده است. در ادامه با مروارید خزر همراه تا اطلاعات کاملی در مورد خرید ویلا در مازندران بدست آورید و بهترین مکان بهترین سرمایه گذاری را انجام دهید:

خرید ویلا مازندران قیمت مناسب

قیمت خرید ویلا در مازندران

قیمت خرید ویلا در مازندران متفاوت است. این تفاوت قیمت دلایل گوناگونی دارد که در ادامه به توضیح آن می پردازیم.

موقعیت مکانی ویلا

موقعیت جغرافیایی ویلا تاثیر بسیار زیادی در قیمت آن دارد. به این صورت که در شهرهای شناخته شده در مازندران که از سال های قبل خرید و فروش ویلا در آن رونق داشت قیمت ویلا گران تر است. برای مثال شهرهای رامسر، نوشهر، متل قو شهرها نسبتا گران تر برای خرید ویلا هستند.

متراژ ویلا در مازندران

متراژ ویلا از عوامل دیگر تاثیرگذار بر قیمت خرید ویلا در مازندران است. هر چه متراژ ویلا بالاتر باشد قیمت آن نیز گراتن تر است.

نوع ویلا

ویلاها در انواع مختلفی ساخته می شوند. ویلاهای فلت، دوبلکس و تریبلکس از انواع مختلف ویلاهای نوساخت در مازندارن هستند. قیمت ویلاها در انواع مختلف متفاوت است. برای مثال ویلاهای تریبلکس گران تر از ویلاهای دوبلکس و فلت هستند چون مصالح بکار رفته در آنها بسیار بیشتر است. از طرفی اگر به دنبال ویلا با قیمت مناسب تر هستید ویلاهای فلت پزینه ی مناسبی است.

امکانات ویلا

امکانات ویلا تاثیر بسزایی در قیمت خرید ویلا در مازندران دارد. امکانات ویلا شامل استخر، سونا، جکوزی، روف گاردن، سالن مهمان، باشگاه و … است. هر چقدر این امکانات بیشتر باشد قیمت ویلا نیز بالاتر است.

چرا ویلا در شمال و چمستان ارزان است

خرید ویلا ارزان در روستاها

اگر بودجه و هزینه ی اولیه برای سرمایه گذاری در مازندران برای شما اهمیت دارد. خرید ویلا در روستاهای شمال بهترین گزینه برای شماست. روستاهای مازندران بسیار پیشرفته هستند و فاصله ی بسیار کمی تا شهرهای مازندارن دارند. از طرفی قیمت بسیار مناسبی نسبت به زمین های داخل شهر دارند. همچنین با خرید زمین در روستاهای شمال می توانید به راحتی سر فرصت ویلا دلخواه خود را بسازید.

خرید ویلا تا 1 میلیارد

خرید ویلا تا یک مییلیارد در مازندران نیز امکان پذیر است. بسیاری از شهرهای در حال توسعه در مازندران با موقعیت های جغرافیایی بسیار خوب وجود دارد که بهترین موقعیت برای خرید ویلا می باشد . با خرید ویلا تا یک میلیارد رد مازندران میتوانید به راحتی در اوقات فراغت و ایام تعطیلات به مارزندران سفر کنید و در ویلای خود استراحت کنید.

کسب اطلاعات بیشتر: خرید ویلا تا 1 میلیارد در شمال 

خرید ویلا تا 2 میلیارد

خرید ویلا تا 2 میلیارد در شمال نیز با موقعیت های گوناگون امکان پذیر است. بسیاری از شهرها در مازندران از جمله چمستان، نور،محمودآباد و سرخرود امکان پذیر است. باخرید ویلا تا دو میلیارد هم خود و خانواده تان می توانند از مکانی خصوصی و دل نشین استفاده کنند و هم سرمایه گذاری مطمئنی انجام داده اید. دیگ دغدغه ی پیدا کردن جا و مکان با هزینه های اجاره بسیار بالا را ندارید. از طرفی در ایامی از سال که در ویلا حضور ندارید می توانید آن را به مسافران اجاره داده و اجاره بها بالایی دریافت کنید.

اطلاعات بیشتر : خرید ویلا تا دو میلیارد در شمال 

بهترین مکان برای خرید ویلا در مازندران

بهترین مکان برای خرید ویلا مکانی است که آینده ی روشن و قابل پیشرفتی داشته باشد. بسیاری از شهرهای مازندران رو به رشد و ترقی هستند که بهترین موقعیت برای خرید ویلا می باشند. برای مثال اگر علاقه به داشتن ویلا ساحلی دارید شهر سرخرود موقعیت مناسبی برای خرید ویلاست. اگر ویلا جنگلی مد نظر شماست شهرستان چمستان گزینه ی مناسبی برای شماست. برای اطلاعات کامل و بیشتر برای بهترین مکان خرید ویلا به این مقاله در سایت  مروارید خزر مراجعه کنید .

خرید ویلا د رمازندران ساحلی

خرید ویلا جنگلی در مازندران

مازندران دارای وسعت اراضی بسایر زیاد است. مناظر دل انگیز جنگل های هیرکانی هر کسی را مجذوب خود می کند. درختان زیبا به همراه صدای دلنشین پرندگان بسیار از افراد را ترغیب کرده تا به خرید ویلا جنگلی علاقمند شوند. ویلا جنگلی در بسیاری از شهرهای مازندران مثل چمستان امکان پذیر است.

خرید ویلا ساحلی در مازندران

اگر علاقمند به داشتن ویلا نزدیک به ساحل مازندران هستید شهرهای توریستی و ساحلی بسیار زیادی در استان مازندران وجود دارد که میتوانید ویلا ساحلی مورد علاقه خود را بخرید. شهرهای مثل رامسر نوشهر متل قو به علت برند بودن و قدمت بیشتر در خرید فروش ویلا قیمت بالاتری دارند. از طرفی شهرهای محمودآباد سرخرود شهرهای ساحلی هستند که اگر مسیر عبور شما به شمال از جاده هراز باشد جزو اولین شهرهای ساحلی بعد از عبور از جاده هراز هستند از طرفی قیمت مناسب تر و تنوع بسیار زیادی دارند. علاوه بر ویلاهای ساحلی آپارتمان های بسیار زیادی در خط دریا وجود دارد که با ویو بسیار زیبای دریا دلبری می کنند.

خرید ویلا شهرکی در مازندران

ویلای شهرکی ویلایی است که در زمین مشترک ساخته شده و امکانات رفاهی آن بین افراد شهرک مشترک است. نگهبان 24 ساعته و امنیت بالای این ویلاها نقاط مثبت برای خرید ویلا در مازندران است. شهرک های برند بسیار زیادی در استان مازندران وجود دارند که برخی از آنها برند هستند.

  • شهرک دریا کنار
  • شهرک خزرشهر بابلسر
  • شهرک خانه دریا در سرخرود
  • شهرک قصر دریا محمودآباد
  •  شهرک آبی کنار ایزدشهر
  • شهرک امیردشت

خرید ویلا در مازندران جنگلی

مزایای خرید ویلا در مازندران

خرید ویلا در مازندران مزایای بسیار زیادی دارد. شما با خرید ویلا در مازندران یک سرمایه گذاری مطمئن و پرسود انجام داده اید. از طرفی با داشتن ویلا در مازندران مکانی خصوصی متعلق به خودتان دارید و دغدغه ای برای پیدا کردن مکان با اجاره بهای هنگفت را ندارید. از طرفی با خرید ویلا در زمان هایی که خودتان در ویلا حضور ندارید میتوانید ویلا را اجاره داده و به صورت روزانه مبالغ اجاره را دریافت کنید.

مشاور املاک معتبر برای خرید ویلا در مازندران

برای سرمایه گذاری در هر زمینه ای مشورت با مشاوران متخصص در آن حوزه الزامی است. خرید ویلا و سرمایه گذاری در این حوزه نیز بسیار حساس است و نیاز به مشورت با مشاوران املاک معتبر و متخصص انجام شود. مشاوران املاک مروارید خزر با سال ها تجربه و تخصص و بهره مندی از مشاوران املاک بومی و آشنا با موقعیت های مکانی و بافت های منطقه ای در مسیر سرمایه گذاری در شمال همراه شماست.

                                               همچنین می توانید مروارید خزر را در اینستاگرام دنبال کنید.

ارسال دیدگاه

5 × 3 =