نشان دادن19 از 67 نتایج
مرتب سازی بر اساس:

خرید ویلا در شمال

خرید ویلا در شمال مزایای بسیار زیادی دارد. اگر به دنبال خرید ویلا در شمال کشور هستید انتخاب هوشمندانه ای کرده اید. با داشتن ویلا در شمال می توانید بهترین سرمایه گذاری را انجام دهید. این روزها افراد آینده نگر خرید ویلا در شمال را بهترین روش برای سرمایه گذاری می دانند.

خرید ویلا لاکچری در شمال

خرید ویلا لاکچری در شمال هزینه ی نسبتا بالایی دارد. برای خرید ویلا در شمال باید بودجه ی خود را در نظر بگیرید. در فایل های مروارید خزر می توانید ویلاهای لاکچری را با بهترین قیمت خریداری کنید. منظور از ویلاهای لاکچری ویلاهایی است که با بهترین متریال ساخته شده اند و امکانات زیادی دارند. معمولا ویلاهای لاکچری دارای بعضی از امکانات زیر هستند که با توجه به قیمتشان این امکانات متفاوت است.

خرید ویلا در شمال

امکانات ویلا لاکچری شمال

ویلاهای لاکچری در شمال امکانات متنوعی را به شما ارائه می کنند و با توجه به این امکانات قیمت ویلا ها هم تغییر می کند.

سینمای خصوصی

سونا و جکوزی

اتاق ورزش، میز بیلیارد و …

سیستم‌های امنیتی قوی

سیستم تهویه هوای پیشرفته

تجهیزات کامل و لوکس آشپرخانه

چندین سرویس بهداشتی اختصاصی

خرید ویلا کوچک در شمال

خرید ویلا کوچک در شمال یک سرمایه گذاری اقتصادی است. برای افرادی که بودجه ی زیادی ندارند یا نمی خواهند برای خرید ویلا در شمال هزینه ی زیادی کنند خرید ویلا کوچک در شمال بهترین انتخاب است. معمولا ویلاهای کوچک را با بهترین قیمت می توانید پیدا و در آن سرمایه گذاری کنید.

خرید ویلا در شمال تا یک میلیارد

با سرمایه کمتر از یک میلیارد در شمال صاحب ویلا شوید. بسیاری از شهرها در شمال وجود دارند که قیمت ملک در آنها بسیار مناسب است. برای مثال شهرستان چمستان در استان مازندران یکی از مناطق رو به پیشرفت در مازندران است که چند سال اخیر به علت موقعیت مکانی و خوش آب و هوا بودنش طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده است. شما می توانید با سرمایه ای کمتر از یک میلیارد در شهرهای مازندران سرمایه گذاری کنید.

خرید ویلا در مازندران

قیمت خرید ویلا در شمال

قیمت خرید ویلا در شمال به عوامل بسیار زیادی بستگی دارد، در ادامه به عوامل تاثیرگذار در قیمت ویلا شمال میپردازیم:

موقعیت مکانی ویلا

موقعیت مکانی ویلا به این معنی است که ویلا در چه شهری و چه مکانی قرار دارد. برای مثال ویلاهای جنگلی، ویلا ساحلی و ویلا شهرکی قیمت های متفاوتی دارد.

قیمت ویلاهای شهرکی

قیمت ویلاهای شهرکی معمولا مناسب تر از سایر ویلاهاست. ویلاهای شهرکی در یک زمین مشترک و محصور شده ساخنه می شود و معمولا نگهبان 24 ساعته دارد.

قیمت ویلاهای ساحلی

قیمت ویلاهای ساحلی به علت نزدیکی به دریا و نزدیک بودن به امکانات ساحل مثل تفریحات ساحلی و داشتن ویو بسیار زیبای دریا قیمت بالاتری از سایر ویلاها در شمال دارند.

قیمت ویلا جنگلی

ویلا جنگلی هم جزو ویلاهای پرطرفدار در مازندران است. لذت بردن از صدای زیبای پرندگان و جنگل های آرامش بخش شمال از جمله مزایای خرید ویلا جنگلی در شمال است. ویلای جنگلی هم جزو ویلاهای قیمت مناسب در شمال است .

متراژ ویلا در شمال 

متراژ ویلا ازدیگر عوامل تاثیرگذار بر قیمت ویلا است. هر چقدر ویلا متراژ بالاتری داشته باشد به همان مقدار قیمت ویلا نیز بیشتر می شود.

امکانات ویلا

همانطور که گفتیم ویلاها دارای امکانات متفاوتی هستند .هر چقدر این امکانات بیشتر باشد قیمت ویلا بالاتر می رود. برای مثال ویلاهای دارای امکانات سینمای خصوصی، سونا و جکوزی، اتاق ورزش، میز بیلیارد و سیستم‌های امنیتی قوی قیمت بالاتری نسبت به ویلاهایی با امکانات کمتر دارند.

نوع ویلا

نوع ویلا و متریال استفاده شده در آن تاثیر زیادی در قیمت ویلا دارد.

از انواع ویلا میتوان به ویلا فلت یا همکف، ویلا دوبلکس، ویلا تریبلکس، نام برد. قیمت این ویلاها با هم متفاوت است و هر کدام از آنها مزایای به خصوص خود را دارد که در مقالات منتشر شده در سایت مروارید خزر می توانید مشاهده کنید. اما به طور خلاصه شما باید با توجه به نیاز خود ویلا مورد نظرتان را انتخاب کنید. در بین این ویلاهای ذکر شده از نظر  قیمتی ویلا همکف مناسب تر از سایر گزینه های دیگر است.

خرید ویلا در شمال با مشاوران املاک مروارید خزر

برای هر سرمایه گذاری نیاز به همراهی مشاوران متخصص در آن حوزه دارید. خرید ویلا در  شمال، خرید زمین و آپارتمان نیز نیازمند راهنمایی مشاوران بومی و متخصص در شمال  است. مشاوران املاک مروارید خزر متشکل از اعضای مجرب با سال ها سابقه درخشان در شمال کشور در راه همراه شماست.

مشاوران املاک مروارید خزر در شبکه ی مجازی

املاک را مقایسه کنید

مقایسه (0)