زمین کشاورزی در سرخرود 400 متری

ویژه
5.600.000.000تومان
400 مترمربع

نمای کلی

اطلاعات تکمیلی زمین کشاورزی در سرخرود

آدرس زمین:

این زمین کشاورزی در سرخرود و با متراژ 400 متر واقع است.

 • این زمین در سرخرود بافت کشاورزی یا زراعی دارد.
 • این زمین دارای سند تک برگ است.
 • متری ۱۴ میلیون تومان میباشد.
اراضی زراعی به آن دسته از زمین‌ هایی اطلاق می‌ شود که در آنها محصولات زود بازده کشت شده و عمدتا برای کشت محصولاتی مانند صیفی جات مورد استفاده قرار می‌ گیرند.

شما با خرید و فروش زمین کشاورزی در سرخرود و نگه داشتن آن با گذشت زمان که به ارزش آن اضافه میشود، می تواند برای شما سودآور باشد و اگر خواستید آن را به فروش برسانید مبلغی به سرمایه اولیه خود اضافه خواهید کرد. 

اگر خرید زمین در یک موقعیت و زمان مناسب صورت گیرد باعث سودآوری می شود. اما در صورتی که در انجام معامله دقت کافی نداشته باشید. موجب ورشکستگی و کلاهبرداری می شود. چنانچه بین خرید زمین و خانه مردد هستید می توان گفت خرید زمین بهتر است چرا که سرمایه گذاری آن طولانی مدت بوده و به افزایش قیمت و سودآوری روبرو است. جهت یافتن یک مکان خوب برای خرید زمین باید آن را از لحاظ امکانات، راه های دسترسی، مجوز های لازم و … مورد بررسی قرار دهید. برای این کار می توان از مشاورین خبره و متخصص کمک گرفت تا زمان خرید زمین از خرید خود رضایت کامل داشته باشید.

برای خرید و فروش زمین کشاورزی در سرخرود ، شاید تا حدودی اطلاعات کافی در این زمینه را داشته باشید اما همین ها به تنهایی کافی نیست. شما باید در کنار فردی باشید که به طور حرفه ای در مورد ملک بداند. 

در بین مشاوران املاکی که در شمال کشور وجود دارد، گروه مشاورین املاک مراوارید خزر – ترنج یکی از بهترین انتخاب هایی است که می توانید داشته باشید و به شدت به شما پیشنهاد می شود.

این گروه با به کارگیری جدید ترین روش ها اطلاعات خوبی را به شما منتقل خواهد کرد و این اطمینان را می دهد که سرمایه گذاری شما در شمال به بهترین حالت صورت خواهد گرفت و شما با خاطری خوش از این سرمایه گذاری و گروه مشاور املاک جهان یاد خواهید کرد.

برای اینکه با این مجموعه بیشتر آشنا شوید، صفحه اینستاگرام را دنبال کنید.

جزئیات

 • شناسه ملک:
  105
 • مساحت زمین (مترمربع):
  400 مترمربع
 • قیمت (تومان):
  5.600.000.000تومان
 • وضعیت:

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسید “زمین کشاورزی در سرخرود 400 متری”

امتیاز

2 × پنج =