زمین زراعی در سرخرود 271 متری

ویژه
1.897.000.000تومان
271 مترمربع

نمای کلی

اطلاعات تکمیلی زمین زراعی در سرخرود

آدرس این زمین زراعی:

این زمین با بافت زراعی در سرخرود با متراژ 271 متر قرار دارد.

 • این زمین شهرکی است.
 • دارای سند تک برگ است
 • این زمین زراعی در سرخرود متری 7 میلیون تومان است. 

 

اراضی زراعی به آن دسته از زمین‌ هایی اطلاق می‌ شود که در آنها محصولات زود بازده کشت شده و عمدتا برای کشت محصولاتی مانند صیفی جات مورد استفاده قرار می‌ گیرند.

شهر سرخرود، به دلیل اینکه امکانات بسیار خوبی دارد و اینکه دارای کوه و جنگل های زیادی است برای سفر و زندگی و حتی سرمایه گذاری بهترین انتخاب است و ما همیشه این موضوع را به افرادی که قصد سرمایه گذاری در شمال دارند گفته ایم.

سرخرود دیدنی در استان مازندران، جزء مناطق گردشگری می باشد و همه ساله میزبان مسافران و توریست هایی از نقاط مختلف کشور و خارج کشور هستند.

همانطور که گفتیم یکی از کارهایی که می توان با هدف سرمایه گذاری در شمال انجام داد. خرید زمین در شمال می باشد که به نسبت طرفداران خاص خودش را دارد.

شما با خرید و فروش زمین مسکونی در سرخرود و نگه داشتن آن با گذشت زمان که به ارزش آن اضافه میشود. می تواند برای شما سودآور باشد و اگر خواستید آن را به فروش برسانید مبلغی به سرمایه اولیه خود اضافه خواهید کرد. برخی از افراد زمین مورد نظر خود را خریداری می کنند و بعد خود اقدام به ساخت ویلا و یا آپارتمان در شمال می نمایند.

اگر علاقمند و قصد سرمایه گذاری در شمال را دارید و برای اینکه در این مسیر دچار اشتباه نشوید و بتوانید تصمیم گیری درستی را انجام دهید تا به آنچه مد نظرتان می باشد برسید بهتر است به سراغ مشاورین املاک مورد اعتماد بروید و در خرید زمین زراعی در سرخرود از آن ها راهنمایی بجوید.

بهترین مشاوران خرید ملک در سرخرود، مشاوران مروارید خزر – ترنج

معرفی بهترین موقعیت های خرید یا فروش زمین، آپارتمان. ویلا، پنت هاوس در سرخرود، قدم به قدم همراهی مشتریان، مشاوره دقیق و لازم، کمترین دخالت مشتری در مشکلات انجام معاملات، ارائه سودهای بسیار در معاملات و … تماماً توسط مشاورین مروارید خزر – ترنج صورت خواهد گرفت. کافیست هم اکنون با شماره ۰۹۱۱۱۲۷۴۹۵۲ تماس بگیرید.

جزئیات

 • شناسه ملک:
  43
 • مساحت زمین (مترمربع):
  271 مترمربع
 • قیمت (تومان):
  1.897.000.000تومان
 • وضعیت:

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسید “زمین زراعی در سرخرود 271 متری”

امتیاز

پنج × چهار =