سرخرود خط دریا زمین شهرکی 325 متری

ویژه
13.000.000.000تومان
325 مترمربع

نمای کلی

خط دریا سرخرود یکی از مهم‌ترین و بهترین مناطق مازندران است که از نظر سرمایه‌گذاران و مشتریان خرید زمین، ویلا، آپارتمان بسیار مورد توجه قرار دارد. سرخرود در فاصله میان محمود آباد و فریدونکنار واقع شده است.

در حقیقت، برای کسانی که به دنبال یک سرمایه‌گذاری مطمئن هستند، خرید ملک در سروخرود، آپارتمان و ویلا در سرخرود گزینه‌های سودآوری می‌باشند.

اطلاعات تکمیلی خرید زمین در خط دریا

مشخصات زمین:

مساحت این زمین 325 متر می باشد.

آدرس زمین:

این زمین با موقعیت عالی واقع در سرخرود، دهستان دابوی شمالی, بخش سرخرود می باشد.

 

مزیت دیگری که برای خط دریا سرخرود می توان گفت این است که از نظر امکانات و نحوه ساخت و ساز معرفی شدهاست. همچنین نظم و ترتیب خاصی در ساخت مسیرها و کوچه‌ها وجود دارد. طبق اصول محوطه سازی و جاده‌سازی، خط دریا در این منطقه به بهترین شکل طراحی و ساخته شده است.

 

معامله ای شیرین با مشاوران مروارید خزر

گروه مشاوره مروارید خزر در منطقه خط دریا دنج ترین و خاص ترین ها را به شما معرفی خواهند کرد. اعتماد خود را به دست ما بسپارید و مطمئن باشید که آن را به خوبی حفظ خواهیم کرد.

معرفی بهترین موقعیت های خرید یا فروش زمین، آپارتمان، ویلا، پنت هاوس در سرخرود، قدم به قدم همراهی مشتریان، مشاوره دقیق و لازم، کمترین دخالت مشتری در مشکلات انجام معاملات، ارائه سودهای بسیار در معاملات و … تماماً توسط مشاورین مروارید خزر صورت خواهد گرفت. کافیست هم اکنون با شماره ۰۹۳۶۴۶۱۹۸۲۳ تماس بگیرید.

 

خرید زمین در خط دریا-خرید آپارتمان در سرخرود

 

جزئیات

  • شناسه ملک:
    84
  • مساحت زمین (مترمربع):
    325 مترمربع
  • قیمت (تومان):
    13.000.000.000تومان
  • وضعیت:

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسید “سرخرود خط دریا زمین شهرکی 325 متری”

امتیاز

پنج × چهار =