زمین در خط دریا سرخرود 173 متری

ویژه
3.460.000.000تومان
173 مترمربع

نمای کلی

اطلاعات تکمیلی زمین در خط دریا سرخرود

آدرس زمین در خط دریا سرخرود:

این زمین در خط دریا سرخرود قرار دارد و۱۷۳ متر است.

این زمین مسکونی دارای سند تک برگ است.

قیمت این زمین متری 20 میلیون تومان است.

شما با خرید و فروش زمین مسکونی در خط دریا سرخرود و نگه داشتن آن با گذشت زمان که به ارزش آن اضافه میشود، می تواند برای شما سودآور باشد و اگر خواستید آن را به فروش برسانید مبلغی به سرمایه اولیه خود اضافه خواهید کرد. برخی از افراد زمین مورد نظر خود را خریداری می کنند و بعد خود اقدام به ساخت ویلا و یا آپارتمان در شمال می نمایند.

اگر خرید زمین در یک موقعیت و زمان مناسب صورت گیرد باعث سودآوری می شود. اما در صورتی که در انجام معامله دقت کافی نداشته باشید. موجب ورشکستگی و کلاهبرداری می شود. چنانچه بین خرید زمین و خانه مردد هستید می توان گفت خرید زمین بهتر است چرا که سرمایه گذاری آن طولانی مدت بوده و به افزایش قیمت و سودآوری روبرو است. جهت یافتن یک مکان خوب برای خرید زمین باید آن را از لحاظ امکانات، راه های دسترسی، مجوز های لازم و … مورد بررسی قرار دهید. برای این کار می توان از مشاورین خبره و متخصص کمک گرفت تا زمان خرید زمین از خرید خود رضایت کامل داشته باشید.

برای خرید و فروش زمین، شاید تا حدودی اطلاعات کافی در این زمینه را داشته باشید اما همین ها به تنهایی کافی نیست. شما باید در کنار فردی باشید که به طور حرفه ای در مورد ملک بداند. 

در بین مشاوران املاکی که در شمال کشور وجود دارد، گروه مشاورین املاک مراوارید خزر – ترنج یکی از بهترین انتخاب هایی است که می توانید داشته باشید و به شدت به شما پیشنهاد می شود.

این گروه با به کارگیری جدیدترین روش ها اطلاعات خوبی را به شما منتقل خواهد کرد و این اطمینان را می دهد که سرمایه گذاری شما در شمال به بهترین حالت صورت خواهد گرفت و شما با خاطری خوش از این سرمایه گذاری و گروه مشاور املاک جهان یاد خواهید کرد.

برای اینکه با این مجموعه بیشتر آشنا شوید، صفحه اینستاگرام را دنبال کنید.

جزئیات

  • شناسه ملک:
    92
  • مساحت زمین (مترمربع):
    173 مترمربع
  • قیمت (تومان):
    3.460.000.000تومان
  • وضعیت:

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسید “زمین در خط دریا سرخرود 173 متری”

امتیاز

11 − شش =