نشان دادن19 از 13 نتایج
مرتب سازی بر اساس:

خرید زمین در شمال

یکی از بهترین و مهم ترین راه های سرمایه گذاری در شمال خرید زمین است. خرید زمین در شمال بسته به موقعیت جغرافیایی زمین، امکانات زمین، نوع زمین (زراعی، مسکونی و….)، داخل بافت بودن و….تقسیم بندی می شود. قیمت هر کدام ازین زمین ها با یکدیگر متفاوت است. در هنگام خرید زمین در شمال باید به نکات مهمی توجه کنید، که در ادامه به توضیح آن می پردازیم تا با خیالی آسوده زمینی مناسب در شمال بخرید.

خرید زمین در مازندران

خرید زمین در مازندران به علت قیمت مناسب و رو به رشد بودن مناطق مازندران همواره مورد توجه بوده است. به عنوان مثال، شمال کشور دارای آب و هوای معتدل، طبیعت بکر و زیبایی است، که باعث شده این منطقه جذابیت زیادی برای گردشگران و سرمایه‌گذاران داشته باشد. همچنین، در شمال کشور امکاناتی مانند رستوران‌های محلی، پارک‌ها، شهربازی‌ها و فضاهای سبز بسیار زیاد است. شهرهای مازندران همواره در حال پیشرفت و ترقی هستند. خرید ویلا، آپارتمان و زمین در مازندران همواره مورد توجه افراد غیربومی بوده است.

خرید زمین در شمال

خرید انواع زمین در شمال

برای خرید زمین در شمال باید اطلاعات کافی در مورد انواع زمین در شمال داشته باشید. تا با خرید اشتباه  متحمل ضررهای هنگفت نشوید.

خرید زمین زراعی در شمال

زمین های زراعی، به زمین هایی گفته می شود که قابلیت کاشت انواع گیاهان در آن وجود دارد. با خرید زمین زراعی در مازندران هم سرمایه گذاری مناسبی انجام داده اید و هم این زمین ها قابلیت این را دارند که به زراعت در آن بپردازید. اگر محل زندگی شما از زمین زراعی دور است می توانید زمین خود را به زارعی مطمئن بسپارید و از محصولات زمین خود به بهترین نحو استفاده کنید.

خرید زمین مسکونی

زمین با کاربری مسکونی زمینی است که ساخت‌ و سازی در آن انجام‌ نشده اما مجوز شهرداری جهت ساخت واحد مسکونی برای آن صادر می‌شود. یا امکان اخذ مجوز شهرداری برای ساخت ساختمان مسکونی برای آن فراهم است.برای خرید زمین مسکونی، شما باید ابتدا منطقه و نوع زمین مورد نظر خود را تعیین کنید. سپس باید با کارشناسان ملکی محلی مورد اعتماد تماس بگیرید تا اطلاعات لازم در مورد بازار ملک در آن منطقه را بدست آورید.

یکی از نکات مهم در خرید زمین مسکونی، بررسی مسائل حقوقی است، به عنوان مثال بررسی دفترخانه ها و رسیدگی به مسائلی مانند مالکیت، دسترسی به خدمات عمومی و مراکز خرید نزدیک و غیره.همچنین، برای خرید زمین مسکونی، باید به فاصله زمانی بین خرید و ساخت مسکن توجه کنید، هزینه های ساخت و ساز و پروژه های جانبی مربوط به خرید زمین مسکونی از جمله برق، گاز و آب هم مواردی است که باید قبل از خرید زمین مسکونی به آن توجه کنید.

خرید زمین تجاری

در واقع ملک تجاری، ملکی است که ضمن داشتن سند تجاری، کاربری تجاری نیز داشته باشد. به‌عنوان مثال مغازه‌ها، رستوران‌ها، عمده‌فروشی‌ها و دفاتر خدماتی از جمله آژانس‌های مسافرتی و دفاتر بیمه، همگی دارای کاربری تجاری هستند.

خرید زمین جنگلی

این زمین ها در نواحی جنگلی استان مازندران واقع هستند. یکی از مهم ترین نکات هنگام خرید زمین جنگلی سند زمین است. حتما به سند دار بودن زمین دقت کنید. پس از خرید زمین جنگلی میتوانید در آن ساخت و ساز انجام دهید.

خرید زمین کشاورزی

خرید زمین کشاورزی در شمال مزایای زیادی دارد. با خرید زمین کشاورزی در شمال به سود دو جانبه ای می رسید. به طوری که با قیمت بسیار مناسب صاحب زمین در شمال می شوید، که در آینده با رشد و ترقی زمین های شمال سود قابل توجهی ازین سرمایه گذاری عاید شما می شود. همچنین می توانید زمین خود را به دست زارع سپرده و برنج خود را تامین کنید.

خرید زمین ساحلی

خرید زمین ساحلی در مازندران نیز یکی از گزینه های سرمایه گذاری پیش روی شماست. با خرید زمین ساحلی در شمال می توانید در آینده ویلا یا  آپارتمان ساحلی در آن بسازید و سود بسیار زیادی از فروش آن بدست آورید.

زمین شمال

خرید زمین در شمال تا 300 میلیون

اگر به دنبال خرید در شمال با قیمت مناسب هستید و حداکثر بودجه شما 300 تا 400 میلیون است. مروارید خزر فایل های متنوعی برای خرید زمین در شمال به شما ارائه می دهد. خرید زمین قیمت مناسب برای سرمایه گذاری با بازدهی بالا، زمین های تفکیک شده در چمستان و سرخرود می باشد.

قیمت زمین ارزان در شمال

برای خرید زمین ارزان در شمال باید بسیار دقت کنید. بسیاری از افراد سودجو برای فریب مشتریان زمین های مال غیر را به آنها نشان داده و به راحتی افراد غیر بومی را فریب می دهند. خرید زمین یکی از حساس ترین موارد در خرید و فروش در شمال است که حتما باید زیر نظر مشاور املاک امین و مطمئن انجام شود تا از مشکلات و عواقب جبران ناپذیر مصون بمانید.

خرید زمین در روستاهای شمال

خرید زمین در روستاهای شمال نیز یک سرمایه گذاری مناسب ، برای افرادی که بودجه آنها محدود می باشد. روستاهای شمال علی الخصوص مازندران دارای زمین های فراوانی است که صاحبان آنها قصد فروش دارند. معمولا قیمت زمین در روستاهای شمال بسیار مناسب تر از داخل شهر است. اما پیشرفت و ارزش سرمایه گذاری زمین های شهری بیشتر از روستاست.

قیمت زمین ارزان در شمال

قیمت زمین ارزان در شمال بسته به موقعیت مکانی آن متفاوت است. قیمت زمین ارزان در شمال از 300 میلیون تا بالا موجود است. بسته به متراژ زمین و امکانات زمین قیمت ها متفاوتند.

نکات مهم در سرمایه گذاری زمین در شمال

خرید زمین در شمال کشور ایران می‌تواند یک سرمایه‌گذاری خوب باشد، اما نکات مهمی هستند که در زمان خرید زمین باید به آن‌ها توجه کرد.

  • اولین نکته این است که باید به موقعیت جغرافیایی زمین توجه کنید. بررسی کنید که زمین در منطقه‌ای قرار دارد که از لحاظ آب و هوا، محیط زیست، دسترسی به خدمات عمومی و امکانات رفاهی مناسب است.
  • نکته دوم این است که باید به دلایل خرید زمین خودتان دقت کنید. آیا قصد ساخت و ساز و یا سرمایه‌گذاری بلندمدت را دارید؟ اگر قصد ساخت و ساز دارید، حتماً باید با قوانین و مقررات ساخت و ساز در منطقه آشنا شوید و اطمینان حاصل کنید که اجازه ساخت دارید.
  • نکته سوم بررسی مالکیت زمین است. حتماً باید اطمینان حاصل کنید که زمین در دست مالک قرار دارد و هیچ مشکلی در خصوص مالکیت وجود ندارد.
  • نکته چهارم مربوط به معامله خرید و فروش است. باید با شرایط و قوانین معاملات املاک و مستغلات در منطقه آشنا شوید و حتماً با کارشناسان املاک و مستغلات مشورت کنید تا بهترین قیمت را برای خرید زمین در شمال بگیرید.

خرید زمین در شمال برای سرمایه گذاری

 خرید زمین در مناطق شمالی کشور گزینه‌ی بسیار مناسبی برای سرمایه‌گذاری است. با توجه به افزایش قیمت باغ و زمین در طول سال‌های گذشته، این گزینه برای سودآوری بسیار جذاب می‌باشد. همچنین، این منطقه دارای پتانسیل بسیار بالایی برای رشد و توسعه است. با خرید زمین در شمال، شما می‌توانید پروژه‌های مختلفی را در آن اجرا کنید و از این طریق به سود خوبی دست یابید. علاوه بر این، بهره‌برداری از زمین خریداری شده نیز از دیگر مزایای خرید زمین در شمال است. به همین دلیل، خرید زمین در مناطق شمالی کشور به عنوان یکی از بهترین راهکارهای سرمایه‌گذاری مطرح می‌باشد.

خرید زمین شمال با مروارید خزر

همانطور که گفتیم خرید زمین یکی از حساس ترین روش های سرمایه گذاری برای افراد است.  به علت آشنا نبودن با بافت های مختلف زمین در مازندران ممکن است خسارت های جبران ناپذیری را متحمل شوید. توجه به کاربری زمین و اسناد و مدارک نکته بسیار مهمی است. برای خرید زمین باید از مشاور املاکی آگاه و مطمئن و دارای سابقه که با بافت های مناطق مختلف آشنایی دارند راهنمایی بگیرید. در این مسیر مشاوران املاک خبره، متخصص و بومی مروارید خزر همراه شما خواهند بود.

املاک را مقایسه کنید

مقایسه (0)